Zaawansowane wyszukiwanie

Czarna Górna – działka przy źródłach mineralnych

169 000 zł
Czarna Górna, Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Górne
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Hektarowa działka w sercu Czarnej Górnej w Bieszczadach!
Solina 30 km. – Wetlina 38 km. – Ustrzyki Dolne 15 km. – Cisna 50 km.

Działka o wielkości 11 200 mkw., (1,12 ha) położona na terenie zróżnicowanym, w większości zalesiona. Posadowiona jest w odległości ok. 170 metrów od drogi wewnętrznej, lokalnej. Wymiary działki: dł. ok.210 x szer. ok.50 x ok. 147 x ok.75,94 x ok.66. Działka oznaczona w rejestrze głównie jako grunty zadrzewione i zakrzewione, lasy i użytki rolne zabudowane. Na działce stoi niewielki budynek wolnostojący, za który można uzyskiwać przyszłościowo dodatkowy przychód.

Działka sąsiaduje z terenami kopalni ropy naftowej w Czarnej Górnej. W sąsiedztwie działki mieści się również niewielkie muzeum, a także domki agroturystyczne i wolnostojące. Przez działkę prowadzi również ścieżka do źródełka św. Michała, w tej chwili dzierżawiona gminie. Woda wypływająca z tego źródła to woda mineralna o właściwościach leczniczych 0,15% wodorowęglanowosodowa, fluorkowa, siarczkowa. Do zatwierdzenia zasobów eksploatacyjnych ustalona została wartość wypływu wynosząca 0,125 m3/h. Na terenach działki, można więc pokusić się o prace wydobywcze.

Czarna to magiczne miejsce wśród lasów i gór, które oferuje bogactwo wód mineralnych, czyste powietrze i niesamowity klimat. Przedmiotowa działka już w tej chwili wykazuje wartość dla turystów, którzy licznie odwiedzają źródełko św. Michała. Można starać się o dotacje z Unii Europejskiej opierając się tylko na samej wielkości działki. Działka idealna dla zbieraczy tego rodzaju nieruchomości.

ID nieruchomości: 20494
tel.: +48 881 799 704;
+48 13 492 41 61

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20494
Cena: 169 000 zł
Wielkość działki: 11 200 m2
Droga Dojazdu: polna
Ukształtowanie Działki: zróżnicowana

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj