Zaawansowane wyszukiwanie

Działka pod parking przy Klasztorze w Zagórzu

260 000 zł
Zagórz, Lesko, Sanok
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 26,79 ar w Zagórzu, w powiecie sanockim, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Klasztoru Karmelitów Bosych. Prąd przechodzi przez granicę działki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej, niezabudowanej działki oraz działki zabudowanej domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Ze względu na walory historyczne, krajobrazowe i estetyczne działka ma wielki potencjał do rozwoju biznesu turystycznego.

Zgodnie z ustaleniami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zagórz działka położona jest w obszarze potencjalnego rozwoju zabudowy usługowej, gdzie podstawowe przeznaczenie stanowi Klasztoru Karmelitów Bosych z XVIII w, zaś przeznaczenie uzupełniające – zieleń urządzona i obiekty małej architektury, infrastruktura techniczna i komunikacyjna oraz parkingi.

Piękny teren widokowy. Z działki położonej na wzgórzu Mariemont (345 m n.p.m.) roztacza się panorama na okoliczne pasma Gór Słonnych i Beskidu Niskiego, przełom rzeki Osławy oraz zabudowania klasztoru. Działka o kształcie nieregularnym, częściowo zadrzewiona i zakrzaczona. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku nieprzejezdna gminna (bezpośrednio przy murach klasztoru).

Unikalne położenie w sąsiedztwie najbardziej popularnego miejsca turystycznego w okolicy – Klasztoru Karmelitów Bosych z XVIII w., z majestatycznymi ruinami późnobarokowego kościoła i klasztoru, bramą, kordegardą, murami obronnymi, postumentem figury Matki Boskiej, pięknie utrzymanym ogrodem różanym. Do klasztoru i oferowanej nieruchomości prowadzi droga krzyżowa wykonana przez bieszczadzkich artystów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

ID nieruchomości: 19710

tel.: +48 881 799 704;
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Rejon: ,
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 19710
Cena: 260 000 zł
Wielkość działki: 2 679 m2
Droga Dojazdu: polna
Ukształtowanie Działki: zróżnicowana
Widok Na: inne budynki

Podobne oferty

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj