Zaawansowane wyszukiwanie

Działka pod zabudowę w Zagórzu

157 000 zł
Zagórz, Lesko, Sanok
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 24 ar w Zagórzu, w powiecie sanockim, w bliskim sąsiedztwie ruin Klasztoru Karmelitów Bosych. Dojazd do działki z drogi asfaltowej, a z boku z drogi gruntowej. Aktualnie działka posiada zgody od energetyki i gazownictwa na podciągnięcie mediów do przedmiotowej działki. Obecnie media znajdują się w najbliższym sąsiedztwie, ok. 37 m. i 54 m.

Okolica działki bardzo malownicza. Przy drodze, są piękne kapliczki stacji krzyżowej na które nie sposób nie zwrócić uwagi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, gdzieniegdzie pojawiają się drzewa. Piękny teren widokowy. Z działki położonej na wzgórzu Mariemont (345 m n.p.m.) roztacza się panorama na okoliczne pasma Gór Słonnych i Beskidu Niskiego, przełom rzeki Osławy oraz zabudowania klasztoru.

Unikalne położenie w sąsiedztwie najbardziej popularnego miejsca turystycznego w okolicy – Klasztoru Karmelitów Bosych z XVIII w., z majestatycznymi ruinami późnobarokowego kościoła i klasztoru, bramą, kordegardą, murami obronnymi, postumentem figury Matki Boskiej, pięknie utrzymanym ogrodem różanym. Do klasztoru i oferowanej nieruchomości prowadzi droga krzyżowa wykonana przez bieszczadzkich artystów.

W naszej ofercie dodatkowo istnieje możliwość dokupienia działek w bezpośrednim sąsiedztwie z Klasztorem w Zagórzu. Działki niezabudowanej oraz zabudowanej domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Ze względu na walory historyczne, krajobrazowe i estetyczne działki mają wielki potencjał do rozwoju biznesu turystycznego.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

ID nieruchomości: 19723

tel.: +48 881 799 704;
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Rejon: ,
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 19723
Cena: 157 000 zł
Wielkość działki: 2 400 m2
Droga Dojazdu: asfaltowa
Przeznaczenie Działki: rolno-budowlana
Ukształtowanie Działki: mocno nachylona
Widok Na: inne budynki

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj