Zaawansowane wyszukiwanie

Myczków – działka inwestycyjna koło Soliny

320 000 zł
Myczków, Polańczyk, Solina
dodaj do ulubionych
Wyniki wyszukiwania

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę jest w miejscowości Myczków, gmina Solina, powiat leski. Działka o powierzchni 4209 mkw. umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz rekreacji indywidualnej i usług turystycznych. Otoczenie tworzą również tereny wykorzystywane rolniczo oraz lasy. W odległości około 2,2 km. rozpoczyna się ulica Zdrojowa biegnąca przez uzdrowiskową część miejscowości Polańczyk, droga wojewódzka nr 894 znajduje się w odległości około 0,5 km. Nieruchomości posiada kształt zbliżony do trapezu, daje możliwość dobrego zagospodarowania.

Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę pensjonatową i budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne – realizowane na już wydzielonych geodezyjnie działkach. Media: linia wodociągowa przy granicy działki, gaz na działce sąsiedniej, prąd również. Droga dojazdowa bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Teren równy, nieznacznie opadający przy granicy wschodniej. Od strony zachodniej dojazd możliwy oświetloną, publiczną drogą o nawierzchni asfaltowej. Działka porośnięta jest trawami, koszona. Odległość od Zalewu Solińskiego wynosi około 1,4 km. w linii prostej. Lokalizacja bardzo dobra – obszar atrakcyjny i modny pod względem turystycznym.

ID nieruchomości: 20988

tel.: +48 881 799 704;
+48 13 492 41 61


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
 • Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
 • Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
 • Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Miejscowość:
Region:
Kraj: Polska
ID nieruchomości: 20988
Cena: 320 000 zł
Wielkość działki: 4 209 m2

Małgorzata Mołczan

Telefon komórkowy:
(+48) 881 799 704
E-mail:
biuro@mm360.eu

Skontaktuj się ze mną

Zapytanie o Nieruchomość

 • Wyszukiwarka ID

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
 • Wybierz walutę

 • Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj